O mně (Joel)

5. january 2016 at 19:40 | ᴊᴏᴇʟ
Takže, jak začít?

Moje přezdívka na tomto blogu je Joel. Ano, je to postava v The Last Of Us, nejlepší hra na planetě Zemi a také hra, o které je tento blog.
Oblíbeného tam mám právě Joela, a také Ellie.
Hru mám sice nově koupenou a stále v plném proudu nažhavenou hraním, i tak mi ale už teď přirostla k srdci.

Co se týče mých koníčků - rád hraji hry (především The Last Of Us) a kreativně se projevuji grafikou, hlavně tou designovou. Proto, kdyby jste ode mě chtěli nějaký dresing (pardon design :D), tak jsem vám k dispozici :).
Není to ale všechno. Oblíbil jsem si neskutečně herectví a dokonce jsem hrál už v jednom YT filmu a účastnil se několika castingů.
Umím mluvit anglicky. Učil jsem se německy a učím se francouzsky. Nechci se chlubit, ale musím říct, že jazyky mi jdou a dokazuje to nejen to, že jsem byl jedním z nejlepších ve třídě.. :).

Má blogová zkušenost? Velká. Mám za sebou už plno blogů a některé byli dokonce velice úspěšné! Snažím se psát kvalitní články. Doufám, že se vám mé psaní bude na tomto blogu líbit.

A jaký vlastně jsem?
Je mi 16 let (dobře, skoro 16 - už jen dva měsíce) a jsem rád ve společnosti lidí, kteří jsou normální a pohodoví.
Mám velkou fantazii, i když se mi občas zdá, že tomu tak není.
Snažím se ve všem myslet pozitivně - mnoha lidem se mi už povedlo pomoci a vytáhnout je z jejich problémů a dokonce je i změnit :).

K jídlu.. hm.. co rád jím?
Kdyby jste mi nabízeli chlebíček se sýrem, odpovím vám touto fotografií (kteoru mi poslala firma Joel Company :D) - odkaz (klikněte).

To by asi tak bylo všechno k tomu, co byste se mohli o mně dozvědět. Doufám, že se vám tu bude líbit ;).
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama